AVERS Sterowanie C12V ekranami elektrycznymi z poziomu projektora

Producent: Avers Screens
Cena netto:
Cena brutto:

Zewnętrzny system sterowania do wszystkich ekranów elektrycznie rozwijanych, wind oraz systemu kurtyn elektrycznych zasilanych przewodowo. Współpracuje tylko z projektorami posiadającymi wyjście “trigger” 12V typu mini jack.

 

Funkcje:
rozwijanie –  zwijanie ekranu przewodowo w chwili włączenia lub wyłączenia projektora. Sterownie (rozwijanie – stop - zwijanie) z przełącznika naściennego (w zestawie z ekranem) lub awaryjne za pomocą przycisków na obudowie nadajnika.

 

Cechy charakterystyczne:

- Transmisja sygnałów sterujących za pośrednictwem kabla
- Sterownik ekranu posiada własną obudowę
- Możliwość ręcznego sterowania urządzeniem
- Połączenie z ekranem przewodowe

 

W zestawie :
- nadajnik przewodowy


 
Opcjonalne akcesoria:

 - CKWS - przełącznik naścienny na klucz

 


Cechy produktu

Producent akcesoriów: Avers
Rodzaj akcesoriów: sterowanie

Zobacz także inne produkty

AVERS Sterowanie bezprzewodowe ALFA-RADIO Cena brutto: 645.00 PLN
Ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour Tension 210x158 cm (4:3) Cena brutto: 5408.36 PLN
Ekran elektryczny Avers Solaris 350x263 cm (4:3) Cena brutto: 3383.66 PLN
Ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour 300x300 cm (1:1) Cena brutto: 5544.66 PLN
Ekran elektryczny Avers Cumulus 300x169 cm (16:9) Cena brutto: 2412.42 PLN

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.