AVERS Wbudowane bezprzewodowe sterowanie radiowe ekranami z poziomu projektora C12VRC+

Producent: Avers Screens
Cena netto:
Cena brutto:

Uniwersalne wbudowane bezprzewodowe sterowanie radiowe ekranami elektrycznymi z poziomu projektora dostosowane do sterowania projektorami różnego typ

Sterowanie wbudowane do ekranów elektrycznie rozwijanych zasilanych przewodowo. Współpracuje ze wszystkimi typami projektorów (powyżej 120W) bez konieczności posiadania wyjścia “trigger”. Nadajnik instalowany jest w gnieździe zasilającym projektor za pomocą standardowej wtyczki, odbiornik zainstalowany jest fabrycznie w obudowie ekranu. Połączenie z ekranem bezprzewodowe za pomocą fal radiowych.

 

Cechy charakterystyczne:

- Opcja instalowana wyłącznie w fabryce
- Transmisja sygnałów sterujących za pośrednictwem fal radiowych
- Sterownik układu jest wbudowany wewnątrz kasety ekranu
- Opcja ręcznego sterowania urządzeniem
- Zasięg ok. 15 metrów

 

Funkcje:
rozwijanie –  zwijanie ekranu bezprzewodowo w chwili włączenia lub wyłączenia projektora lub sterowanie z dedykowanego przełącznika naściennego (rozwijanie – stop – zwijanie).

 

W zestawie:
- nadajnik

Opcjonalne akcesoria:
- WS-C12VRC+ przełącznik naścienny i  programator

 


Cechy produktu

Producent akcesoriów: Avers
Rodzaj akcesoriów: sterowanie

Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour 300x169 cm (16:9) Cena brutto: 4864.83 PLN
Ekran elektryczny Avers Solar Prof 500x375 cm (4:3) Cena brutto: 5662.31 PLN
Ekran elektryczny Avers Stella E 180x113cm (16:10) Cena brutto: 588.92 PLN
AVERS Dopłata za malowanie kasety ekranu lub innego asortymentu na kolor RAL Cena brutto: 625.00 PLN
Ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour Tension 270x152 cm (16:9) Cena brutto: 6497.35 PLN

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.