Kup ekran Avers, a dostaniesz uchwyt 30 % taniej, sprawdź to !
20.11.2012

Kup ekran Avers, a dostaniesz uchwyt 30 % taniej, sprawdź to !

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dwiema listopadowymi ofertami specjalnymi. Pierwszą promocję przygotował producent ekranów, uchwytów, wind i systemów zasłon firma AVERS.

Od dziś do wyczerpania zapasów firma Avers, oferuje możliwość zakupu ekranów elektrycznych z linii Cumulus, Focus, Stratus, Solaris, Contour ze specjalną 30% zniżką na wysokiej klasy uniwersalne uchwyty sufitowe do projektorów z serii Alumount, dotyczy to wszystkich modeli uchwytów Short, Standard i Long. Na uwagę zasługuje fakt, że ekrany i uchwyty Avers produkowane są w Polsce.

Np.:

Ekran elektryczny Cumulus X 240x180 (4:3)
+
Uchwyt sufitowy do projektro AluMount Long


Ekran elektryczny Avers Stratus 2 270x152 (16:9)
+
Uchwyt sufitowy do projektora AluMount Standard


Druga promocyjna oferta skierowana jest głównie do sektora edukacyjnego. Producent tablic interaktywnych i systemów do testów i głosowania firma Interwrite przygotowała trzy zestawy interaktywne z bardzo fajnymi i cennymi gratisami. Wszystkie te zestawy interaktywne Interwrite składające się z tablic, projektorów i uchwytów, są teraz z upominkiem - cyfrowym aparatem fotograficzny. Następna cześć tej ofert obejmuje zakup systemu do głosowania CPS IR z tabletem interaktywnym MobiView w specjalnej cenie oraz zakup samej tablicy interaktywnej DualBoard 1279 z bezprzewodowym systemem który gwarantuje bezprzewodową łączność z komputerem Moduł RF.

tablica dualboard

Zestawy Interaktywne Interwrite i inne promocje objęte ofertą promocyjną:

Tablica DualBoard 1279+Projektor krótkoogniskowy SONY VPL-SX535+uchwyt+Aparat Sony S5000 GRATIS

Tablica DualBoard 1279+Projektor krótkoogniskowy NEC M260XS+uchwyt+Aparat Olympus VG-150 GRATIS

Tablica DualBoard 1279+Projektor ultra krótkoogniskowy BENQ MX880UST+uchwyt+Aparat Fuji AX500 GRATIS


Tablet Interaktywny MobiView + Zestaw do testów i głosowania CPS IR


Tablica DualBoard 1279 (technologia elektromagnetyczna, praca dwóch użytkowników jednocześnie)
+ Moduł bezprzewodowego połączenia z komputerem RF GRATIS
Oferty ważne do 31.12.2012 r. lub do wyczerpania zapasów.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.