Profesjonalne ekrany wielkoformatowe Adeo i Avers
01.02.2013

Profesjonalne ekrany wielkoformatowe Adeo i Avers

W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne wielkoformatowe elektryczne ekrany projekcyjne w średnim (350-400cm) i dużym rozmiarze (450-600cm).Tak duże ekrany polecane są szczególnie do sal konferencyjnych, widowiskowych oraz auli wykładowych, gdzie rozmiar wyświetlanego obrazu ma największe znaczenie.

 

Ekrany dostępne są z powierzchniami projekcyjnymi w formatach obrazu takich jak 1:1, 4:3, 16:9 lub 16:10 do projekcji przedniej, tylnej, bądź 3D. Można je wyposażyć w boczne napinacze, dzięki którym ekran pozostaje maksmalnie napięty, co ma przełożenie na jego nieskazitelnie gładką i nie pofałdowaną powierzchnię.

 

Sterowanie tymi kolosami może odbywać się za pomocą pilota, bądź standardowego przełącznika naściennego. Producenci dostosowują ekrany do współpracy z systemami centralnego sterowania, aby spełniały wymagania fachowych instalacji AV, bardzo wymagających klientów sektora publicznego i edukacyjnego.

 

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą dwóch czołowych producentów ekranów polskiej firmy Avers i włoskiej firmy Adeo, każdy z tych producentów opracował swoje ekrany w oparciu o własne patenty i technologie produkcji, aby klienci mieli duże możliwości wyboru i dostosowania ich do swoich potrzeb.

 

ABC Prezentacji jako wieloletni i wiarygodny partner obu firm świadczy profesjonalne usługi doradcze i montażowe w dużych inwestycjach, jesteśmy na rynku cenionym i wiarygodnym partnerem i zawsze gwarantujemy 100 % bezpieczeństwo transakcji.

 

Przykładowe modele ekranów wielkoformatowych firmy Adeo (IT).:

Ekran z napinaczami

 

Przykładowe modele ekranów wielkoformatowych firmy Avers (PL).:

Avers Solaris

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.