255 000 złotych na cyfryzację: dofinansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw
30.09.2021

255 000 złotych na cyfryzację: dofinansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Do 5 października możesz wziąć udział w programie rządowym Bon na Cyfryzację. W ramach bonu można złożyć wniosek o dofinansowanie do zakupu m.in. sprzętu audiowizualnego, komputerowego i oprogramowania. Maksymalna kwota, o jaką przedsiębiorcy mogą się ubiegać, to 255 000 złotych – przy minimalnym wkładzie własnym wynoszącym 15%. Program jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski, które zostały zmuszone do dokonania zmian procesów, sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa w warunkach epidemii COVID-19 lub chciałyby wzmocnić odporność firmy na wypadek kryzysów wywołanych stanem epidemii.

 

Wniosek o dofinansowanie możesz złożyć za pomocą linku: 

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/wsparcie-msp-w-obszarze-cyfryzacji-bony-na-cyfryzacje.


Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd polecanych marek AV. Urządzenia wymienionych poniżej firm doskonale sprawdzą się podczas wyświetlania prezentacji, prowadzenia szkoleń czy organizowania spotkań z partnerami biznesowymi.


Monitory interaktywne:

 

  • Avtek
  • LG
  • Newline
  • Samsung


Projektory:

 

  • BenQ
  • Epson
  • Optoma

 

Sprzęt wideokonferencyjny:

 

  • Poly


Jeśli szukasz urządzeń audiowizualnych dla biznesu, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać sprzęt AV, który będzie spełniać Twoje oczekiwania i przygotujemy najlepszą ofertę na rynku!

 


 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.