Ekran elektryczny Avers Stella E 180x135cm (4:3)

Producent: Avers Screens
Cena netto:
Cena brutto:

Ekonomiczny ekran projekcyjny który może być zainstalowany w sposób widoczny w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów. Ekran jest przeznaczony do projekcji prezentacyjnych. Obudowa ekranu wykonana jest z blachy stalowej w kolorze białym. Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego w tylnej części obudowy. Rozwiązanie to wymusza stosowanie dodatkowych uchwytów ściennych w przypadku kiedy w przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną planowana jest instalacja innych urządzeń. Uchwyty ścienno/sufitowe umożliwiają prostą instalację ekranu i pozostają niewidoczne w przypadku instalacji ekranu do ściany. W ekranach Stella E i Stella Radio napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Tkanina projekcyjna ekranu jest zwijana/rozwijana z prędkością 408cm/min. W ekranie Stella M mechanizm zwijający ma napęd sprężynowy wyposażony w hamulec bezpieczeństwa utrzymujący stałą prędkość zwijania tkaniny. Ekran może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym albo zdalnie przy pomocy wbudowanego systemu zdalnego sterowania (Stella Radio).

 

Zalety:

 • Stalowa obudowa w kolorze białym
 • Prosta instalacja ekranu
 • Uniwersalne uchwyty montażowe
 • Wyprowadzenie powierchni projekcyjnej z tyłu obudowy
 • Automatyczne zatrzymywanie zwijania/rozwijania
 • 2 lata gwarancji (typu drzwi-do-drzwi)
 • Uchwyt do instalacji sufitowej projektora (w wersji SET)

 

Cechy charakterystyczne:

 • Wyprowadzenie zasilania z lewej strony
 • Aluminiowa rura nawojowa o średnicy 50 mm
 • Naścienny przełącznik sterujący w zestawie
 • Formaty obrazu 1:1, 4:3 lub 16:10
 • Szerokość powierzchni projekcyjnej: 180 - 240 cm
 • Dedykowany materiał projekcyjny: dla prezentacji:  Matt White E g=1,0

 

Akcesoria opcjonalne:

 • dodatkowe uchwyty ścienno sufitowe (SH Holder)

 

Ze względu na gabaryty ekran nie może być wysłany za pobraniem, koszt transportu 41 PLN netto. W razie pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.


Cechy produktu

Producent ekranu: Avers
Powierzchnia robocza [w cm]: 180x135
Format ekranu: 4:3
Rodzaj ekranu: elektryczny
Cechy ekranu: ścienno-sufitowy
Gwarancja na ekran [w miesiącach]: 24
Zastosowanie ekranu: biznes i edukacja

Zobacz także inne produkty

Avers Dodatkowy czujnik podczerwieni na przewodzie 50 cm do CRC-IR Cena brutto: 78.00 PLN
Ekran elektryczny Avers Stratus 2 300x225 cm (4:3) Cena brutto: 4001.40 PLN
Ekran ramowy Avers Nimbus Frame 270x202 cm (4:3) Cena brutto: 3330.90 PLN
Ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour 210x119 cm (16:9) Cena brutto: 3196.80 PLN
Ekran elektryczny Avers Stratus 2 270x152 cm (16:9) Cena brutto: 3249.90 PLN

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.