Nowa powierzchnia Avers Screens Matt Grey ALR już dostępna
24.06.2019

Nowa powierzchnia Avers Screens Matt Grey ALR już dostępna

W ofercie ABC Prezentacji pojawiła się nowa powierzchnia projekcyjna Matt Grey ALR marki Avers. Nowa tkanina została zaprojektowana do projekcji w pomieszczeniach, które nie są całkowicie zaciemnione. Powierzchnia gwarantuje najlepszą jakość wyświetlanego obrazu poprzez zwiększenie kontrastu i głębi czerni przy zachowaniu wysokiej jakości kolorów.

 

Cechy charakterystyczne Matt Grey ALR:

 - wysoki stopień kontrastu

 - gain: 0.8

 - powierzchnia projekcyjna o barwie ciemno szarej

 

 

 

 

 

 

Poniższe zdjęcie przedstawia obrazy z rzeczywistej projekcji wyświetlane na czterech próbkach tkanin projekcyjnych.

 

  • Dwie próbki to klasyczne tkaniny Matt White (Gain 1.0) i Matt Grey (Gain 0.8) (obydwie o charaktyrystyce dyfuzyjnej)
  • Trzecia próbka Gain (0.8) pomimo deklaracji jej producenta nie wykazała właściwiści ALR natomiast ostatnia próbka to tkanina projekcyjna Matt Grey ALR (Gain 0.8).

 

 


Matt Grey ALR ma jeszcze jedną cechę,  która wyróżnia tą powierzchnię - wirtualną ramkę. Podczas projekcji, kiedy obraz nie wypełnia całej powierzchni projekcyjnej ekranu to niewykorzystany do projekcji obszar tkaniny tworzy wirtualne obramowanie obszaru obrazu. Pomimo tego, że obramowanie nie jest widoczne poza okresem trwania projekcji jego oddziaływanie na zmysł wzroku widza w czasie projekcji jest dokładnie takie samo ja oddziaływanie czarnego obramowania ekranów z klasycznymi powierzchniami projekcyjnymi. Wielkość wirtualnego obramowania może być różna w zależności od wielkości ekranu i wielkości wyświetlanego obrazu. Wirtualne obramowanie nie ma też określonego formatu, niezależnie od formatu, obraz zawsze będzie otoczony wirtulanym obramowaniem.  

 

Powierzchnia jest dotępna w ekranach z serii: 

 

 

W każdej chwili nasi handlowcy pomogą z wyborem sprzętu odpowiadającemu Państwa oczekiwaniom oraz zaproponują konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.