Program Cyfrowa Gmina: nawet do 2 000 000 złotych na sprzęt AV
28.10.2021

Program Cyfrowa Gmina: nawet do 2 000 000 złotych na sprzęt AV

Program Cyfrowa Gmina jest skierowany do wszystkich gmin w Polsce: miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich. Pierwszy etap – składanie wniosków – został podzielony na 3 rundy (każda gmina ma wyznaczoną dla siebie rundę). Listę gmin uprawnionych do ubiegania się o dofinansowanie można sprawdzić na stronie internetowej programu w dniu uruchomienia kolejnej rundy.

 

Informacje o kwocie przeznaczonej dla danej jednostki samorządowej będą publikowane najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem rund naboru grantu. Wysokość dofinansowania będzie zależeć od liczby mieszkańców i zamożności gminy mierzonej wskaźnikiem dochodów podatkowych G.

 

 

 

Maksymalna kwota dofinansowania to 2000000 złotych, natomiast kwota minimalna wynosi 100000 złotych.

 

Przydzielone dofinansowanie wypłacane będzie w formie grantu w wysokości do 100% wydatków kwalifikacyjnych.

 

Żeby złożyć wniosek, skorzystaj z następującego linku: https://www.gov.pl/web/cppc/cyfrowa-gmina

 

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie marek produktów audiowizualnych, które możesz nabyć u nas w ramach programu rządowego:

 

Monitory interaktywne:

 

 

Zestawy wideokonferencyjne:

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Skontaktuj się z naszym działem handlowym. Pomożemy Ci wybrać urządzenie dopasowane do specyfiki pracy w Twoim biurze, szkole lub urzędzie.

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.