Sprzęt projekcyjny

Sprzęt projekcyjny dostępny w naszej ofercie to szeroko rozumiane urządzenia projekcyjne : projektory, wizualizery, tablice interaktywne i ekrany projekcyjne.

Do tej kategorii zaliczamy też akcesoria niezbędne do przeprowadzenia projekcji : kable video, uchwyty i windy do projektorów, stoliki prezentacyjne.

Znajdziemy tu też urządzenia projekcyjne popularne od wielu lat, a aktualnie zastępowane przez nowe technologie, jak : rzutniki pisma, rzutniki slajdów i episkopy.

Ekrany Avers


Oferta ekranów projekcyjnych Avers przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących niezawodności, trwałości i wysokiej jakości. Producent oferuje bogatą paletę powierzchni projekcyjnych o właściwościach odpowiadających wymaganiom stawianym przez warunki panujące w pomieszczeniu projekcyjnym. Konstrukcja mechanizmu zwijającego ekranu gwarantuje zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Ekrany przystosowane są do zdalnego sterowania przewodowego i bezprzewodowego z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego lub fal radiowych. Wśród ekranów elektrycznych znajdziemy modele do montażu ścienno sufitowego z serii Stella, Cumulus, Stratus 2 oraz ekran Akustratus 2 który jest modelem z wbudowanym akumulatorem. Avers posiada również w ofercie ekrany wielkoformatowe i są to modele Solar i Solaris. Model Contour to z kolei ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej. Większość modeli ekranów marki Avers może być wyprodukowanych z czarną ramką i czarnym górnym topem. Modele ekranów Akustratus 2, Stratus 2, Contour, Cumulus i Solaris mogę być dodatkowo wyposażone w system napinaczy.